Sherr mes vëllezërish?! Ja pse Harry e ka lënë të pakënaqur William…

Gjithçka kemi dëgjuar nga Pallati Kensington së fundmi ka qenë fejesa e Harry-t me Meghan Markle. Artikuj pafund për çiftin e ri, e më pak po hidhet dritë mbi Kate dhe William. Një fenomen i tillë duket se nuk e ka kënaqur shumë vëllain e madh të Harry-t, por kjo nuk ka qenë e gjitha.

Burime pranë oborrit mbretëror bëjnë të ditur se William është nervozuar veçanërisht me vizitën që Harry dhe Markle do të bëjnë në Wales. Data e këtij organizimi korrespondon me ditën kur William do të vizitojë Qendrën Spitalore për Fëmijë Evelina. “Ai beson tek projektet, dhe deri më tani ka shtyrë shumë takime, vetëm sepse çifti i ri po e merr gjithçka me shumë nxitim”, ka deklaruar i njejti burim.

Edhe pse në heshtje, duket se lëvizje të tilla kanë ndikuar në marrëdhënien mes çifteve. Tashmë, mbetet për t’u parë ç’do të ndodhë më tej…!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *