Një Kate tërësisht ndryshe! Dukesha nuk e ka aspak problem të ulet në dysheme e të luaj me fëmijët

Në prill të këtij viti do të bëhet mama për herë të tretë, ndërsa trupi i saj ka filluar të marrë kthesa të buta të cilat, Dukesha e Kembrixh i tregon me krenari në publik me një stil gjithmonë të pametë. Këto ditë ajo ka vizituar një shkollë fillore, ndërsa është argëtuar me fëmijët e i ka shoqëruar ata në të gjita lojrat.

E ëmbël dhe e sjellshme, Kate nuk e ka pasur aspak problem të ulej e të fliste me to duke mos i kursyer as të qeshurat. Ajo ishte veshur ashtu siç i ka hije një takimi të tillë: sportive. Me një xhaketë të bardhë sportive, tuta dhe një palë atlete.

Epra Dukesha nuk e ka aspak problem të kalojë nga një look i rafinuar me të cilin jemi mësuar ta shohim gjithmonë, në një veshje krjtësisht të zakonshme, ku gjithsesi duket e mrekullueshme. Të jeshë pjestare e familjes mbretërore nuk do të thotë se duhet të jeshë domosdoshmërisht gjithë kohën me taka, ka dhe raste të tilla.

   

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *