Sa e komplikuar është të jesh vajzë! E pamundur të mos e gjeni veten në këto ilustrime

Kur të shihni këto piktura të bëra nga 25-vjeçarja nga Belgjika, Planet Prudence, ua sigurojmë që do gjeni plotësisht veten, vajza.

Tema  “Sa e vështirë është të jesh vajzë”, nuk është e re, por Planet ka vendosur që t’i sjellë ato nëpërmjet ilustimeve. Bright Side na sjell disa prej tyre dhe ju do e keni të pamundur që të mos qeshni.

Ndërkohë na lejoni t’ju themi se sa për të qeshur është edhe për të qarë…nuk është aspak e lehtë të jesh vajzë.

Ne jemi të sigurt që të gjitha vajzat duhet të duan veten dhe të kuptojnë se disa probleme nuk janë aspak të tilla. Ju duhet të pranoni me maturi të gjitha karakteristikat fizike, por edhe në personalitetin tuaj…kështu do të jeni më të bukura.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *