“Sa bukur Mario” tregon VIP-in shqiptar që i është lutur në Instagram që nga 2015

“Sa buku Mario” ishte kjo video e cila e bëri të famshëm në Shqipëri, grimierin e yllit të serialit ‘Keeping Up Ëith Kardashian, Mario Dedivanoviç.

Videoja ky 37-vjeçarja u fliste shqip u kopjua nga dhjetëra shqiptarë në rrjetet sociale. Mario Dedivanoviç u kthye në një personazh shumë të dashur edhe për faktin që ishte me origjinë nga Mali i Zi.Ai do të jetë i ftuari i radhës në emisionin Xing me Ermalin’, ku ndër të tjera ka treguar edhe personazhin që i është lutur më së shumti në Instagram…

Dhe ai ishte as më shumë e aq më pak, por vetë Ermal Mamaqi. Siç tregon Mario, Ermali e ka ftuar që nga viti 2015 që të vinte për intervistë dhe më në fund ia doli.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *