Vetëm pak muaj të fejuar, së shpejti një film për Harry e Meghan

Princ Harry dhe Meghan kanë vetëm pak muaj që janë fejuar, por shumë shpejt çifti është kthyer në shumë të dashur jo vetëm në Angli porn ë të gjithë botën.

Ndërkohë tashmë për çiftin mbretëror shumë shpejt do të kemi mundësi që lidhjen romantike të tyre ta shohim në një filëm, I cili pritet të nisi së shpejti.

Lajmi është bërë me dije nga Lifetime dhe sipas të cilës filmi do të titullohet “Harry dhe Meghan: A royal Romance”.  Në qendër të filmit ka për të qenë jeta e çiftit të parë nga ana mediatike.

Sipas asaj që raportohet tashmë janë zgjedhur edhe aktorët të cilët do të luajnë në rolet  kryesore. Meghani do të interpretohet nga parisa Fitz- Henley, ndërsa Princ Harry nga Murray Faser.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *