Nora ka kopjuar Luanën apo Luana- Norën?

Kur pamë Luanën në koncertin e Elvana Gjatës, përveç se menduar se është bërë shumë e bukur, dikush tjetër na erdhi ndërmend, këngëtarja e njohur, mikesha e saj, Nora Istrefi. Duhet thënë që nuk kemi të bëjmë me fustane identike, por me stile të ngjashme e ndërsa sa i përket modelit të flokëve është pothujse i njëjtë.

Me fustane të gjatë, të ngushtë pas trupit që nxjerrin në pah format e tyre perfekte trupore, me një shall pellushi të hedhur krahëve, më flokë të kapura gjysmë me onde në fund. Nora është shfaqur e para me këtë look dhe më pas edhe Luana.

Por e kemi parë më herët tek Jennifer Lopez apo Ariana Grande…

Ju si mendoni Nora ka kopjuar Luanën Luana- Norën, apo të dyja kanë kopjuar Jennifer Lopez?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *