Metalica performon me flamurin shqiptar

Metalica është një nga grupet më të famshme të Havy Metal në të gjithë botën dhe duket se janë një nga adhuruesit më të mëdhenjë të vendit tonë të vogël.

Grupi i famshëm pak muaj më parë kishte publikuar një fotografi me flamurin shqiptar në duar gjatë turit të tyre në Mbretërinë e Bashkuar, ndërkohë që tashmë kanë bërë të njëjtën gjë sërish në turin e tyre.

Në  një video të publikuar nga anëtarët e grupit në faqen zyrtare të tyre, gjatë provave për koncertin e tyre të radhës në Bolonja të Italsë,  në sfod shfaqet flamuri kuqezi, i cili ndodhet pass tyre.

Edhe pse falmuri shqiptar është e disata herë që shfaqet në videot e grupit, ende nuk dihet nëse është vendosur nga anëtarët e grupit, apo nga ndonjë fans shqiptar.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *