Brenda shtëpisë luksoze të Angela Martinit!

Prej disa muajsh e martuar, tashmë Angela Martini është zhvendosur në Ruami ku po jeton ditë të lumtura me bashkëshortin. E vendosur për t’ju dedikuar tërësisht martesës dhe gjysmës së saj më të mirë, Angela e ka marrë seriozisht të qenurit shtëpiake.

Nuk dimë asgjë se çfarë do të bëhet me karrierën e saj, por gjithsesi modelja është gjithmonë aktive në rrjetet sociale. Ajo poston pa fund foto, e të njëjtën gjë ka bërë edhe këtë herë.

E veshur sportive, ajo na ka treguar jo vetëm veten, por edhe një pjesë nga vila ku Angela jeton dhe është e qartë se bëhet fjalë për një ambient tërësisht luksoz. E në fakt si mund të ndodhë ndryshe kur martohesh me një milioner!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *