Kate Middelton në pritje të ëmbël, do sjelli në jetë binjakë

Familja Mbretërore e Anglisë është duke kaluar çaste të shumta gëzimi pas lajmit të se Dukesha Kate Middelton ka dy muaj që është në pritje të ëmbël.

Ndëkohë lajmi i mirë është bërë tashmë titulli kryesor i shumë mediave në të gjithë botën pasi. Por Dukesha dhe Princi William do të sjellin në jetë jo një por dy fëmijë.

Aktualisht çifti mbretërorë janë prindër të dy fëmijëvë, princit George dhe princesësh Charlote, të cilët jo rrallë janë në media, ku këto të fundit i shoqërojnë në çdo hap të jetës së tyre.

Ndërkohë mediat rozë kanë shkuar edhe më tej për sa i përket shtatëzanisë së Katte, duke thënë se një nga vajzat e çiftit do të mbajë emrin Diana, në nder të Princeshës së ndjerë të Anglisë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *