Propozimi për martesë i Ledionit, ja çfarë bëri çifti pasi Sara tha ‘Po’!

Një ndër çastet më romantike në jetën në çift është edhe propozimi për martesë, të paktën për shumicën. Ide nga më të ndryshmet, nga më emocionueset, nga më uniket, e në fund mbetet zgjedhje krejt personale, që përshkruan deri diku edhe marrëdhënien mes të dashuruarve. Dy vite më pas, Ledioni është bërë nostalgjik dhe ka kujtuar momentin kur Sara i ka thënë: “Po”!

View this post on Instagram

❄️

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

Liço ka postuar një foto në Instagram, ku shihet tejet i buzëqeshur krah Sarës, ndërsa kjo e fundit tregon unazën. “Dita që tha ‘po’ dhe ne hëngrëm ‘churros’ për të festuar”, ka shkruar Ledioni, duke zbuluar dhe datën e propozimit: 01 janar 2016. Pas dy vitesh, çifti nuk gëzon vetëm ditët e lumtura krah njëri-tjetrit, por dhe djalin e tyre, London, i cili këtë vit feston ditëlindjen e dytë.

Sara dhe Ledioni nuk kanë bërë ende një dasëm, edhe pse trashëgimtarja e Top Channel u shpreh se ndoshta do të dëgjojmë shumë shpejt lidhur me planet e çiftit në këtë drejtim. Mbetet për t’u parë…!

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *