Çifti i famshëm shqiptar drejt ndarjes?

Ata janë shfaqur shpesh herë krahë njëri- tjetrit të dashuruar, por kur të gjithë mendonim se së shpejti do të kishim një dasëm, duket se marrëdhëia e tyre ka hyrë në një krizë.

E kemi fjalën për këngëtarin Blero dhe modelen Afrona Dika, të cilët kishin disa vite sëbashku në një lidhje. Duket se kohët e fundit çifti është ftohur shumë mes tyre, ku madje nuk janë duke ndjekur më njëri- tjetrin në rrjetet sociale.

Blero ka postuar në instagram nëj fotografi të vajzës së tij, ku e ka shoqëurar me mbishkrimin se në jetën e tij nuk do asnjë tjetër përveç saj.

Nga ana tjetër, pak më von edhe Afrona ka publikuar një fotografi ku shkruan: “Nuk më duhen njerëz të cilëve nuk ju duhem”. Ndërkohë ende nuk ka një reagim nga Blero ose Afrona për sa i përkt lajmit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *