Vërtetë ka pasur bebe në barkun e saj?! Zaimina tregon trupin pas lindjes

Kur je një personazh publik, ti sigurisht që ndiqesh në jetën tënde. E kur bëhet fjalë për shtazëni, pesronazet publikë bëhen qendra e shumë mediave. Por ndërsa shkruhet për fillimet e shtatzënisë, se si duket barku i rrubullkatë i saj, çfarë emri do të ketë foshnja, etj., një vend të rëndësishëm zë edhe dukja e personazheve pas lindjes.

Frika më e madhe e një femre janë kilet e tepërta, që normalisht merren gjat ështazënisë dhe heqja e tyre më pas shëndërrohet në një makth. Por me sa duket ky nuk ka qenë aspak problemi i Zajminës.

Ndonëse kanë kaluar vetën dy muaj që kur ajo solli në jet ëvogëlushen Khloe, këngëtarja nuk e ka aspak problem të ekspozojë format e saj. ajo ka pasur gjithmonë një fizik të admirueshëm dh eformat  e saj kanë mbetur të njëjta.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *