Vajza, xixa dhe vetëm xixa…disa ide si t’i bëni thonjtë këtë muaj

Pas një dimri të veshur vetëm me ngjura të errëta, të trishuara, të zymta, tashmë duhet t’ia lejoni vetes pak xixa. Dhe ku më mirë se në thonjtë e tuaj, për ta sjellë pranverën më herët, pasi mesa duket dielli këtu në Shqipëri, nuk ka ndërmend të vijë.

Nëse keni lënë një takim te parukieri, vajza, ne po ju sjellim disa ide dhe mos harroni: sa më shumë xixa.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *