Personi i vetëm për të cilin Gigi ka nevojë pas ndarjes nga Zayn: Më mungon shumë

Në rast se e keni humbur: Gigi Hadid dhe Zayn Malik njoftuan ndarjen, pas dy viteve lidhje. Çifti la të nënkuptohet se shkak për këtë është bërë lidhja e tyre në distancë, por treguan se ndarja ishte e paqtë dhe se do të vazhdonin të përkrahnin njëri-tjetrin.

Sigurisht nuk është aspak një moment i mirë, për asnjëri prej tyre, por duket se Gigi është ajo që po e përjeton më tepër këtë ndarje. Na lejoni t’ju bëjmë një pyetje: nëse keni pasur fatin e keq dhe keni përjetuar edhe ju një situatë të tillë, cili ka qenë personi i parë që keni dashur të keni në krah e tëmqani në shpatullat e tij? Pa dyshim motra apo jo?

Edhe me Gigin ka ndodhur e njëjta gjë. Për shkak të angazhimeve të shumta, Bella nuk është pranë saj në këto momente. Mungesën e saj, modelja bukuroshe po e ndjen çdo moment dhe këtë nuk nguron që ta shprehë edhe në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka postuar disa foto kur ishin të vogla me mbishkrimin: më mungon zemra dhe shpirti im. Kam nevojë për përqafimin tënd.

Bella kthehu sa më shpejt, motra ka nevojë për ty…

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *