Jonida bjonde? Kaq shumë ka ndryshuar moderatorja me zgjedhjen e fundit!

E shohim çdo javë në ekran me emisionin ‘Thurje’, ashtu sikurse për shumë kohë e kujtonim si imazhin e Digitalb. Njohur ndryshe dhe si ndër vajzat më natyrale të televizionit, Jonida Vokshi ka ruajtur një pamje pothuajse të pandryshuar nga dalja e parë publike, e deri më sot. Por, duket se Vokshi do të hedhë një hap më tutje për sa i përket paraqitjes.

View this post on Instagram

Moment!

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Moderatorja i ka surprizuar të gjithë me postimin e fundit, ku shihet bjonde, shumë larg ngjyrës së saj origjinale. Me sa kuptohet, ky ka qenë thjesht një modifikim me anë të ndonjë aplikacioni, pasi Jonida e ka përdorur imazhin për të hapur një sondazh. Ajo ka pyetur fansat nëse duhet t’i ndryshojë flokët në bjonde, e në fakt, deri më tani, mbi 50% e tyre kanë votuar për ‘po’.

Vokshi nuk ka eksperimentuar me ndërrimin e nuancës së flokëve, madje përfshihet tek rastet e rralla të vajzave të ekranit, që kanë ruajtur ngjyrën natyrale. E vetmja herë që Jonida na surprizoi ishte disa vite më parë, kur vendosi t’i priste flokët fare shkurt. Të ndërrojë mendje, vallë moderatorja? Mbetet për t’u parë.

View this post on Instagram

🌞

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *