Morën fund tre vite martesë? Reagon për herë të parë këngëtari shqiptar

Këngëtari shqiptar, Korab Shaqiri është vendosur në qendër të vëmendjes së mediave rozë, pasi nisur nga fakti që nuk e ndiqte më bashkëshorten në Instagram, u përfol se ishte ndarë.

“Tre vite martesë morën fund”, ishte ky lajmi që u përhap me shpejtësi në të gjitha portalet. Nga ana e çiftit deri atëherë nuk kishte asnjë reagim, por këngëtari zgjodhi që të thyente hedhjen. Dhe jo! Asgjë nuk ka qenë aspak e vërtetë. I kontaktuar nga Telegrafi, Korabi ka thënë se mes tij dhe Lulkaçela Jasharit nuk ka asnjë ndarje: “Nuk ka asgjë të vërtetë, nuk bëhet fjalë për ndarje!”

Nuk është hera e parë që një ‘follow’ në Instagram na ka treguar se disa marrëdhënie kanë marrë fund, por mesa duket ky nuk është rasti i Korabit dhe Lulkaçelës. Fatmirësisht!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *