Një ditë pranvere tipike, Ermali një foto me Amin dhe Sian!

Pranvera me një lule nuk vjen, sepse Ermali ka dy dashuri të veçanta në familje. Ami dhe Sia, vajzat e vetme të familjes, i janë bashkuar shëtitjes me Mamaqin në një ditë plot diell si kjo. Aktori e ka postuar foton pak minuta më parë, ndërsa përshkrimi është tipik prej babai që po përjeton emocionet e para të ardhjes në jetë të vajzës.

“Me gocat”, ka shkruar ai, ndërsa e ka shoqëruar frazën me dy ikona zemre. Komentet kanë qenë të menjëhershme, e duhet theksuar se postime të tilla vihen re rrallë nga Ermali. Ai njihet për fotot e videot plot humor dhe momente si ky tërheqin vëmendjen e plotë të ndjekësve, e jo më kot. Natyrisht, fytyrën e Sias nuk e kanë zbuluar këtë herë dhe gjithçka duket është karroca e mbuluar.

View this post on Instagram

Me gocat…😍😍

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Ardhja e Sias në jetë bëri jehonë në rrjet, jo vetëm prej lajmit të gëzueshëm, por edhe imazhit të publikuar nga Mamaqi. Kjo po që quhet ditë pranvere!

View this post on Instagram

Dore per dore..2 shoqe …gjithe jeten! #siaime

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *