Harrojini makinat luksoze, rrobat e shtrenja! Kjo është dhurata më e bukur për Adelina Tahirin

Martesa e saj e saj me avokatin më të pasur në Maqedoni, Serjoza Markov e vendosi në qendër të vëmendjes se mediave rozë. Historia e tyre e dashurisë, më një diferëncë të madhe në moshë nga njëri-tjetri, u komentua shumë, për këtë arsye, Adelina Tahiri u detyrua që t’u kthente një përgjigje të gjithëve, sipas së cilës dashuria nuk njeh moshë.

Në fotot e postuara nga vetë ajo në rrjetet sociale, kemi kuptuar se Serzjoza dhe motra e saj e vogël shkojnë shumë mirë, por nëpërmjet kësaj foto të sjellë nga prive.al mund të shohim portretin e një familjeje të lumtur teksa darkojnë së bashku.  Mamaja e Adelinës qëndron në krah të dhëndrit të saj, e ndërsa fotoja është shkrepur nga babai i Adelinës.

Në këtë periudhë të shtatzënisë, Adelina duhet të jetë shumë e gëzuar nga ky portret familjar. Sa bukur!


easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *