Vajza, me ndryshimin e stinëve, duhet të bëni patjetër këtë trajtim për fytyrën

Më ndryshimin e stinëve, edhe fytyra ka nevojë për më shumë përkujdesje.

Dimri i ftohtë, i thatë ka ndikuar që lëkura juaj të mos jetë plotësisht e hidratuar, për këtë arsye duhet të bëni patjetër një trajtim. E ku ka më mirë të kujdeseni për vete, por pa shenzuar shumë para? Velur SPA ua jep këtë mundësi duke ju sjellë trajtimin e ri të mrekullueshëm me Watermelon & Lime (Shalqi & Limon Jeshil) nga SOTHYS. Të gjithë e dimë se shalqiri është i pasur me vitaminat A C B6, pasur me antioksidantë dhe aminoacide që mbrojnë lëkurën ndaj plakjes, e ndërsa lime ndihmon në largimin e toksinave nga trupi ynë, duke parandaluar shfaqen e akneve në lëkurë.

Kjo maskë ushqen lëkurën, lufton shenjat e plakjes dhe rrudhat e moshës. Zgjat 60 min dhe kushton 5500 lekë.  Është gjithçka që na nevojitet, për ta nisur pranverën sa më mirë, apo jo vajza?

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *