Roza, ngjyra që nuk duhet t’i mungojë shtëpisë tuaj këtë sezon

Roza është një ngjyrë që reflekton sofistikim ndërkohë që bën gjithçka më argëtuese në çdo dhomë të shtëpisë tuaj. Të gjitha tonet janë të preferuara, në varësi të shijeve tuaja, të funksionit që mobilja apo orendia ka, gjithashtu dhe dhomës në të cilën do të pozicionohet. Revista Bordo ju jep sugjerimet e veta se në cilat mobilje apo aksesorë mund të përdoret kjo ngjyrë kaq e lakmuar nga gjinia femërore.

MORETON CLUB CHAIR

CONTEMPORARY CROC PATTERN COWHIDE MIRROR

ITALIAN CASED SATIN DECANTER

CHAIR NO. 41 FROM THE NEW TRADITIONALISTS

VLADIMIR KAGAN CLOUD SOFA

PINK SAPPHIRE CHAMPAGNE FLUTE

MADEMOISELLE CHAIR

PINK SAPPHIRE JEWEL BUD VASE

POLISHED CHROME LOUNGE CHAIRS

ALEXA FLUSH MOUNT FIXTURE

WORMLEY FUR ARMCHAIR

PINK SAPPHIRE WINE GLASS

MARCHELINE NIGHT TABLE

PAIR OF PINK PORCELAIN TABLE LAMPS

ISLAND PHOTO

IVAR QUARTZ VOTIVE

PINK HEMSTITCH PLACEMAT

DRINKS TABLE WITH FAUX BAMBOO LEGS

MEDIUM TRAY

PAIR OF JAPANESE LATE 19TH C. PINK CLOISONNÉ VASES

HUNT SLONEM THROW PILLOWS

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *