Tualetet më të këqija dhe dështimet më të mëdha të Photoshop nga të famshmit

Njësoj si ne dhe ata janë larg të qënurit perfekt. Dhe yjet më të mëdha mbështeten tek tualeti dhe editimi i fotove për një pamje sa më të mirë.

Gjithsesi, këto ‘hile’ ka raste që nuk shkojnë siç duhet, duke shkaktuar dështime tualeti dhe Photoshop-i. Revista Bordo ka sjellë një seri fotosh që kjo gjë ka ndodhur.

1. Justin Bieber

2. Modelet e Victoria’s Secret

3. Prince William

4. Kim Kardashian

5. Jennifer Lawrence

6. O. J. Simpson

7. Madonna

8. Keira Knightley

9. Candice Huffine

10. Cindy Crawford

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *