Armina Mevlani poston foton e parë për verën, a nuk duket pak si kopje e Kim Kardashian?

Kim Kardashian është një ndër femrat më me influencë në botë.

Pavarësisht se të gjithë e gjykojnë për mënyrën se si ajo u bë e famshme, në ditët e sotme ajo është pararojë e trendeve të modës dhe për këtë askush nuk ka dyshime . Majfton që Kim ta vesh vetëm një herë një rrobë të caktuar dhe më pas me shpejtësinë e erës, do e shohim tek të gjithë vajzat e tjerë.

Mirëpo nuk ka mbetur vetëm këtu! Edhe për modelin e flokëve, make up, madje edhe për mënyrën se si pozon përpara fotografit, por imitohet nga vajzat e tjera. Vera ka mbërritur tashmë zyrtarisht për VIP-at dhe Instagrami i tyre është mbushur me foto nga plazhi, ku pa dyshim në plan të parë janë format e tyre trupore dhe më pas natyra.

Këtë gjë ka bërë Kimi në fotot e saja të para të kësaj vere, por nuk kaluan shumë kohë dhe edhe Armina Mevlani postoi pak a shumë të njëtën foto.

Ja fotoja e Kim…

…ja dhe fotoja e Armina Mevlanit…

Shumë të ngjashme apo jo? Nsë ju shkoni në plazh, mos nguroni ta bëni një foto të tillë, fundja mesa duket ky do jetë trendi më i ri i fotove të plazhit këtë verë…

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *