Sa ndryshe duket Meghan nuse në dasmën e saj të parë, as nuk na besohet që është ajo!

Ishte e pashmangshme që të mos e krahasoje Meghan Markle nuse, me kunatën e saj më të madhe, Kate Middelton, mirëpo në këtë artikull nuk do të bëjmë këtë gjë. Ndoshta, për shkak të këtij efekti kaq glamuroz që solli dasma mbretërore, ju mund ta kishit harruar që ajo ka qenë e martuar më parë, me regjisorin Trevor Engelson. Dhe Meghan dukej kaq ndryshe…


Në dasmën e parë në Xhamajka, në vitin 2011, 36-vjeçarja kishte veshur një fustan të bardhë, bust me një rrip me gura, flokët e lëshuara dhe shumë pak make up. Thjeshtësia dhe klasi ishin shumë larg Meghan-it.
Por, një pamje krejtësisht tjetër të Meghan pamë në dasmën e saj me Princ Harry-in. Sigurisht, po bëhej pjesë e familjes mbretërore dhe padyshim dihej që dasma e saj do të shkonte në një drejtim krejtësisht ndryshe, më të sofistikuar. Dhe ashtu ndodhi.

A mund ta besoni që kjo është Meghan në të dyja fotot?

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article