E dinit? Shoqja e ngushtë e “Nihan” është shqiptare!

Kush e ka parë serialin turk “Dashuri e Pafund”, me siguri është dashuruar me personazhet kryesore; me Nihanin, Kemalin dhe Emirin Serialet turke janë shumë të pëlqyera në Shqipëri dhe padyshi edhe jeta e aktorëve përtej sheshxhirimeve ngjall shumë interes.

Mesa duket shoqja e “Nihanit” ka për mike të ngushtë një shqiptare. Ajo është stilistja kosovare Edona Akugun Sayisman. Në rrjetet e sj sociiale, ajo ka foto me aktoren shumë të dashur turke  Neslihan Atagul.

Stilistja ka dhënë një intervistë për rtv21.tv, ku ka folur për miqëinë e tyre.

“Neslihani ka një karakter shumë të mirë. Vajzë e sjellshme të bënë shumë shpejt për vete me punën që bënë. Dhe është ndër aktoret më të suksesshme deri tani. Jam me fat që kam një mike si kjo”, ka thënë Edona për rtv21.tv.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article