Motrat dhe vëllezërit e VIP-ave që nuk e dinit se ekzistonin!

Nuk janë binjake por përsëri ngjajnë njësoj.

Mary-Kate dhe Ashley Olsen kanë qenë të njohura që fëmijë po edhe disa nga fansat e tyre më të zjarrtë mund të mos e dinë gjë për motrën e tyre Elizabeth Olsen. Elizabeth filloi të bëhej e njohur si aktore në vitin 2017 duke dalë kështu nga hija e motrave të saj.

Djali i parë i familjes Smith Para se Willow dhe Jaden Smith të lindnin, Will Smith u bënë me një djalë të quajtur  Trey Smith. I lindur më 1992 edhe pse ka ndjekur rrugën e muzikës si familja e tij përsëri nuk ka arritur të ketë të njëjtin sukses si ata.

Kjo magjistare ka një vëlla 

Që kur Ema Watson u shfaq në seritë e Harry Poter ajo është bërë shumë e pëlqyer. Ndërsa fansat më të zjarrtë të saj mund ta dinë ne të tjerët nuk ia kishim idenë se ajo ka një vëlla të quajtur Alex i cili është model i Burberry.

 Pitt-i për të cilin nuk kemi dëgjuar. 

Brad Pitt ndoshta fitoi më shumë famë  kur u lidh me Angelina Jolie ndryshe nga vëllai i tij Doug Pitt i cili jeton në MIssouri dhe dëshiron të jetë larg vëmendjes së medias.

Vëllai i Rihannës, Rajad Fenty. 

Është e vërtetë. Mbretësresha e ishullit ka një vëlla më të vogël që rallë herë është folur. Të dy janë shumë të lidhur me njëri tjetrin pavarësisht kohës së limituar që kalojnë sëbashku.

Silm Shady i vërtetë? 

Kur bëhet fjalë për Eminem ne dimë tre të vërteta. Është rritur në Detroit, kishte një marrëdhënie të çuditshme me nënën e tij dhe që mund të bëjë rep. Po ajo që nuk dimë është se ai ka një vëlla të quajtur Nathan Kane Mathers, i cili është gjithashtu reper edhe pse jo aq i njohur sa i vëllai i cili në moshë të vogël iu mor të ëmës dhe u dërgua në jetimore.

Tom Cruise ka një motër? 

Po po kjo që shihni në foto është Lee Ann Mapother DeVette, motra e Tom Cruise.

 Jo nuk po ju mashtrojmë. 

Ashton Kutcher është një djalë i shkëlqyer që të gjithë e duam por a e dini që ai ka një vëlla binjak? Vëllai i tij binjak quhet Michael dhe ka paralizë celebrale. Michael aktualisht është folës i organizatës Reaching for the Stars, ku mbështesin njërëzit me parazilë celebrale.

Kapiten amerika ka një vëlla. 

Chris Evans është mësuar të jetë në qendër të vëmendjes sidoqoftë vëllai i tij Scott Evans merr një tjetër lloj vëmendjeje falë seksualitetit të tij. Vëllai i Chris, Scott është gay dhe i inkurajon të tjerët ta pranojnë vetën ashtu si janë.

Një lidhje si CRUZ. 

Penelope Cruz filloi karrierrën e saj si aktore në moshën 16 vjeçare. Ajo gjithnjë ka patur pamjen dhe aftësitë e duhura por edhe motra e saj nuk mbetet pas. Motra e saj quhet Monica Cruz dhe ajo është gjithashtu aktore si motra e saj.

Scarlett është binjake. 

Scarlett ka një vëlla binjak po nuk janë identikë. Hunter është gjithashtu një aktor në fillimet e karrierrës së tij.

Ska asnjë gjë të keqe të jesh shumë mbrojtëse.

Vanessa Hudgens ylli i High School Musical ka një motër të quajtur Stella Hudgens.

Vëllezërit Lawrence

Jennifer Lawrence e shfaq sensin e saj të humorit kudo ku shkon. Ajo ka dy vëllezër të quajtur Blaine dhe Ben Lawrence.

Më jep një këshillë vëlla.

A mund ta besoni që Zac Efron ka një vëlla të quajtur Dylan dhe që jetojnë sëbashku?

Vëllezërit Stallone

Edhe pse shumë prej nesh e njohim Sylvester Stallone për rolet e tij të shumta jo të gjithë e dinë se ai ka një vëlla më të vogël Frank i cili është aktor gjithashtu por jo aq i suksesshëm sa i vëllai.

Kur dy bëhen një!

ouise Adams është motra e vogël e Victoria Beckham. Ajo zotëron një butik të quajtur Hidden Closet në Hoddesdon, Hertfordshire.

Vëllezërit Leto; 

Edhe pse të gjithë e njohim aktorin dhe këngëtarin e famshëm Jared Leto ne nuk dimë se ai ka një vëlla Shanon gjithashtu muzikant.

Vëllai i madh i Ariana Grandes Frankie James edhe pse jo aq i njohur sa e motra është balerin, aktor ,këngëtar, producent dhe personalitet Youtube-i.

 

 

Previous ArticleNext Article