Çmenduria e fansave të Ledrit shkon në një tjetër nivel, kësaj here mbathje të skenë!

Pak ditë më parë një video teksa një fanse e këngëtarit Ledri Vula i hedh atij në skenë një palë reçipeta, bëri xhiron e potaleve.

Mashalla shum bukur ??

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Por duket se loja tashmë u hap keq, dhe ‘çmenduria’ e vajzave që ‘vdesin’ pas kënëgtarit simpatik ka kaluar në një tjetër nivel. Kësaj here në skenë aty Ledri po performonte, fluturuan as më pak e as më shumë se një palë mbathje nga njëra prej fansave.

Vulaj nuk ngurroi aspak për ti kapur në dorë, e ndërsa po i çonte jashtë skenës, bëri një batutë që shkaktoi të qeshura në gjithë ambientin e klubit ku ishte i ftuar. “Paska b… të vogla”; tha ai ndërsa kthehej në skenë.

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article