Video / Prapaskenat e videoklipit “Mike” dhe talenti i Elvanës janë qeshje e garantuar!

Elvana Gjata nuk ka talent vetëm për të kënduar, ajo është talent edhe në aktrim. Këtë herë ka ndarë me ne çfarë ka ndodhur në xhirimin e videoklipit “Mike” që mund të themi me plotë gojë është një këngë hit!
Elvana i ka shfrytëzuar më së miri minutat e lira mes xhirimeve të skenave dhe ka vendosur të nxjerr në pah talentin e saj, që jo vetëm është i dukshëm por shkakton edhe shumë të qeshura.
Një video në Instagram ka argëtuar mijëra ndjekës dhe do t’ju argëtojë edhe ju tani!
Qeshje të mbarë!

 

 

Elëvana!!!! Meqe ra fjala tek #mike

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article