Dua Lipa thyen Kimin, zgjidhet femra me të pasmet më të bukura!

Dua Lipa është shndërruar në yllin e muzikës pop, duke njohur një rritje të ndjeshme të famës, por së fundmi ka marrë një vlerësim, që ndoshta pak mund të pritej edhe nga vetë këngëtarja me origjinë nga Kosova.

Jennifer Lopez

Sofia Vergara

Nicki Minaj

Kim Kardashian

Pipa Middleton

Në një votim të organizuar nga “Miss Celebrity Bumbum”, Dua ka thyer edhe Kim Kardashin e Nicki Minaj për të pasmet më të mira, duke u renditur në vendin e parë.

Një votim tejet i çuditshëm dhe interesant është bërë edhe për të pasmet e meshkujve, ku vendi i parë është zënë nga Harry Styler.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article