Një tjetër beb VIP po vjen, këngëtarja e njohur është shtatzënë!

Lajmet e mira nga showbiz-i vijojnë të vijnë çdo ditë dhe emi radhës është ai i një bebi të ei VIP që do të vijë në jetë së shpejti. Këngëtarja e njohur Jessica Simpson ka njoftuar se familja e saj do të zgjerohet sepse ajo është në pritje të fëmijës së saj të tretë. Pas vajzës 6-vjeçare Maxwell “Maxi” Drew dhe djalit Ace Knute 5 vjeç, 38-vjeçarja do të sjellë së shpejti në jetë një tjetër vajzë. Lajmin e ka dhënë vet aktorja në një postim në Instagram ku shfaqen dy fëmijët që zbulojnë me anë të tullumbaceve gjininë e anëtares së pestë të familjes.

 

Jessica Simpson është e martuar me ish-futbollistin Eric Johnson dhe prej pak kohësh e kishin shprehur dëshirën për të zgjeruar familjen e tyre.

Previous ArticleNext Article