Elita Rudi pranon shtatzëninë në mënyrën më të bukur

Moderatorja Elita Rudi më në fund ka pranuar publikisht se është në pritjen e saj të ëmbël. 25-vjeçarja ka zgjedhur mënyrën më të bukur për të konfirmuar shtatzëninë dhe këtë e ka bërë në këngën e re të bashkëshortit të saj Gjiko titulluar “Distanca”.

Në një foto të përgjedhur për të dhënë lajmin e bukur, moderatorja ka zgjedhur atë kur partneri i prek barkun e rrumbullakosur teksa çifti qëndron shtrirë në krevat.

Previous ArticleNext Article