Oops! Fustani lë në baltë Rita Orës, këngëtares i dalin të pasmet

Gjërat nuk kanë shkuar dhe aq mirë për këngëtaren shqiptare Rita Ora pasi të enjten për shkak të erës së fortë, ajo tregoi më shumë seç duhet.

28-vjeçarja pati probleme me fustanin e saj ngjyrë bezhë “që e la në baltë” duke bërë që të ekspozonte padashur të pasmet teksa parakalonte në Tapetin e Kuq të “Cartie” në Sidnej, Australi. Era e fortë bëri që yllit të muzikës t’i ngrihej fustani, situatë të cilës Rita diti ta menaxhoj mjaft mirë.

Rita Ora ndodhet momentalisht në Australi për të promovuar albumin e saj të ri “Phoenix”.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article