Bëhet baba për pak ditë, moderatori shqiptar foto duke puthur barkun e bashkëshortes

Ai do të bëhet baba në pak ditë dhe nuk ka sesi ta fsheh gëzimin dhe bekimin nga vogëlushja që pritet të vijë së shpejti në jetë.

Moderatori i njohur kosovar, Labinot Gashi pak orë më parë ka publikuar dy foto të adhurueshme në profilin e tij në Instagram, ku shfaqet i ulur në gjunjë përpara bashkëshortes së tij Qëndresës duke puthur barkun e rrumbullakosur.

Labinoti dhe bashkëshortja e tij pritet të bëhen prindër për pak ditë ndërsa më herët ka zbuluar se çifti është në pritje për t’u bërë prindër të nnjë vajze. Dyshja lidhi kurorë në një ceremoni madhështore më 15 tetor të 2017-ës

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article