Me lëkurë është dhe moda; VIP-at që shkëlqyen me trendin e kohës!

Kryefjala e modës së vjeshtë 2018 ishte padiskutim trendi i lëkurës; megjithëse duket një copë e zezë prej lëkure do të ishtë gjithmonë zgjedhje perfekte për t;u dukur chic dhe seksi me veshjen tuaj. Me shkëlqim ose jo, ky trend nuk ka vonuar të përqafohet edhe nga vazjat e njohura të showbiz-it shqiptar; dikush si pallto-patdesy, një tjetër si jumpsuit, apo dikush si fund e xhaketë, që nga Manjola Nallbani e deri tek Lori Hoxha e Zaimina Vasjari ju sjellim më poshtë VIP-at që u veshën me lëkurë dhe shkëlqyen.

Manjola Nallbani 

Nora Istrefi

Ersi Ngjela 

Lori Hoxha

Adelina Tahiri

Tika Camaj

 

 

Previous ArticleNext Article