Zbulohen 20 finalistët e Kënga Magjike 2018!

Mbahet sonte në mbrëmje nata finale e edicionit të 20-të të “Kënga Mgjike”. Mësohet se janë përzgjedhur 20 këngëtarë që kalojnë në fazën finale, dhe siç kemi parë edhe në edicionet e kaluara krahas çmimit të madh, sonte do të ndahen edhe 19 çmime të tjera. “Threedoots” ka zbuluar disa prej këngëtarëve që do të jenë në natën finale:

Lista e plotë:

 1. Ardit Cuni dhe Daniela Toci
 2. Artjola Toska dhe Bruno
 3. Aurela Gace dhe Eli Fara
 4. Era Rusi
 5. Erik Lloshi
 6. Fifi dhe Mc kresha
 7. Flori Mumajesi
 8. Flor Nazifi dhe Inis Neziri
 9. Kejsi Tola
 10. Klajdi Haruni
 11. Mauel Moskati
 12. Mentor Haziri
 13. Olsi Bylyku dhe Lorenc Hasrama
 14. Revolt Klan
 15. Ronela Hajati
 16. Rovena Dilo
 17. Rozana Radi
 18. Venera Lumani
 19. Wendi Mancaku
 20. Krusita

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article