Dalin pamjet! Brenda festës së ditëlindjes së djalit të Sarës dhe Ledion Liços

London, djali i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços festoi dje 2 vjetorin e ditëlindjes dhe ditën e sotme kanë nisur të publikohen edhe imazhe nga brenda festës së ditëlindjes që prindërit e rinj organizuar për të.

Dekori me tullumbace shumëngjyrëshe, arusha dhe plot dhurata, ishin kryefjala e festës së organizuar nga familja Liço në një nga lokalet e kryeqytetit. Të pranishëm në ditëlindjen e 2-të të vogëlushit  kanë qenë familjarë e miq e ndërsa nga Londra ka mbërritur enkas për 1 ditë tezja e madhe Lori.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article