Shtatzënë për herë të parë; Diellza Kolgeci zbulon dëshirën për gjininë e fëmijës!

Ditën e djeshme në të gjitha portalet shqiptare u përhap më shpejtësi lajmi se ish- miss Kosova është shtatzënë për herë të parë. Diellza Kolgeci dhe partneri i saj basketbollisti Fisnik Rugova janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, ndonëse mendohet se çifti ka vetëm disa muaj lidhje. Bukurshja është në muajin e pestë të shtatzënisë dhe është shprehur tejet e lumtur për këtë ngjarje të re në jetën e saj; por gjinia e bebes ende nuk është mësuar. Megjithatë duket se Diellza e ka një preferencë sa i përket gjinisë dhe këtë e ka zbuluar përmes komenteve me miken e saj në Instagram.

“Mezi po pres me më tregu që është çikë”; ka shkruar bukuroshja nga Kosova duke na zbuluar kështu dëshirën e saj për të patur një vajzë.

 

Previous ArticleNext Article