VIDEO/ Brenda shtëpisë së Valbona Selimllarit!

Valbona Selimllari ka zgjedhur që këto ditë festash t’i kalojë krah familjes së saj. E shtëpinë e zbukuruar me dekorin e festave ish-miss Albania na e ka treguar të gjithëve sot përmes një videoje në Instagram.

Valbona shfaqet në krah të vajzës së saj të Vogël Vivian, teksa qëndrojnë të ulura në kolltukun e dhomës ndenjëse, nënë e bijë shflletojnë faqet e një libri për fëmijë, që siç praon vogëlushja është i preferuari i saj.

Pas shpinës së tyre pikasin edhe bredhi i zbukuruar i festave si dhe babagjyshi në krah. Me siguri ata që lumturohen më shumë janë 3 fëmijët e ish-miss: djemtë dhe vajza e vogël.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article