Pas fitores së Festivalit të Tvsh, Jonida Maliqi bën duetin më të bukur të jetës së saj!

Ka realizuar dhjetra këngë e hite, është vlerësuar me dhjetra çmime, ku i fundit ishte ai i Festivalit të Këngës, ama për Jonida Maliqin dueti i realizuar për Krishtlidje me të birin Dan, me siguri është më i bukuri i jetës së saj. Vogëlushi dy ditë më parë ka festuar ditëlindjen e tij të 7-të, ndaj të dy mam e bir kanë realizuar një video, duke kënduar sëbashku këngën “Merry Christmas”, në shenjë falenderimi për të gjitha urimet që kanë ardhur për ditëlindjen e Danushit.

“Sot vendosa të bëj një duet me Danushin, duke ju falenderuar dhe përshëndetur të gjithëve për urimet e përzemërta që keni dërguar me një “Merry Christmas”dhe sigursht në sfond nuk mund të mungonte kënga “Ktheju Tokës”: shkruan Jonida nën videon e postuar

Po që ka edhe zë vogëlushi Dan; mos vallë do të ndjekë rrugën e mamit?!

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article