Lori Hoxha i dhuron Sarës atë që s’ja priste mendja!

Sara Hoxha është surprizuar vërtetë nga motra e madhe Lori, e cila i ka dhuruar asaj një palë pandofla shtëpie të markës “Louis Vuitton”.

“Dhe ja, Lori të dhuron gjëra që nuk mendoje se do të duheshin ndonjëherë”, shkruan Sara nën foton e dhuratës postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Shapkat në fjalë janë në ngjyrë rozë të ëmbël dhe sipas një kërkimi në internet kushtojnë 365 paundë.

 

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article