“Ti je Arditi i të gjithëve, ama unë jam Ana e Arditit”; Gjebrea përlotet nga e bija

Këtë të diel në programin “Familja” të Turjan Hyskos do të jetë i ftuar Ardit Gjebrea. Në një video prezantuese në llogarinë e Turit në instagram, producenti Gjebrea duket së bashku me të bijën Anën në zyrën e Kryetarit të Bashkisë ndërsa i thotë disa fjalë të atit.

 

View this post on Instagram

 

Ardit Gjebrea si asnjehere me pare vetem tek “Familja”… Kete te diele ora 20:05, ne @rtvklan !

A post shared by Turjan Hysko (@turjanhysko) on

“Ti je Arditi i të gjithëve, ama unë jam Ana e Arditit dhe për këtë gjë jam shumë e lumtur”; i thotë vogëlushja babait të saj, ndërsa ai, Arditi i Anës e ka të vështirë të fshehë sytë e lagësht nga lotët.

Gjebrea e ka shprehur gjithmonë marrëdhënien e ngushtë që ka me të voglën Anna.

 

 

Previous ArticleNext Article