Ariana Grande anulon koncertin e vitit të ri për shkak të problemeve me shëndetin!

Ariana Grandes I’u desh të anulonte koncertin e fundjavës së vitit të ri në Las Vegas për arsye shëndetësore.

Ariana përmes Story-it në instagramin e saj njoftoi të gjithë fansat se nuk do të mund të merrte pjesë në concert duke shkruar: “Vegas momentalisht për arsye shëndetësore nuk do të jem në gjendje të mund t’ju shoh këtë fundjavë. Ju dua dhe mezi pres që t;ju shoh dhe t’ju shlyej çdo gjë vitin tjetër.

TMZ fillimisht raportoi lajmin mbi anulimin e koncertit të Arianës pasi ajo ishte e  sëmurë me bronshit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article