Olti Curri i nxjerr sekretin Albanit dhe Miriamit; Së shpejti do të vijë një…

Olti Curri ka zbuluar dashur padashur një sekret të çiftit të njohur të showbiz-it shqiptar Alban Skënderaj dhe Miriam Cani. Gazetari ka zbuluar se shumë shpejt dyshja po mendon të bëjë diçka tërësisht të re në jetën e tyre, që nuk aspak lidhje me profesionin e artistëve.

“Shumë shpejt Albani dhe Miriami do hapin një biznes shumë interesant. Ja nxorra sekretin. Më falni”, u shpreh gazetari në panelin e emisionit “Rudina”.

Mesa duket çifti i këngëtraëve ka vendosur të provojë veten në fushën e biznesit, si shumë emra të tjerë të njohur, ndonëse nuk dihet ende lloji i biznesit apo  data se kur mund të bëhet publik ai.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article