FOTO/ Zbulohet i dashuri ‘sekret’ i Dhurata Dorës

Dhurata Dora nuk ka folur asnjëherë për jetën e saj private dhe gjithmonë ka preferuar ta mbajë larg vëmendjes së publikut.

Por duket se zemrën e këngëtares shumë të pëlqyer nga publiku e ka rrëmbyer dikush.

Sipas burimeve të sigurta të arbresh.net artistja ka nisur një romancë me Shkamb Vokshin, i cili punon si menaxher në një klub nate shumë të njohur në Kosovë.


Shkamb Vokshi

 

Previous ArticleNext Article