Aktorja e njohur në filmin shqiptar qenka moderatorja e Top Channel

Të gjithë e kemi parasysh filmin “Djali elastik” e aktoren vogëlushe me bishtaleca, por ama nuk e dinim që ajo ështe sot një ndër prezantueset e njohura të ekranit.

Bëhet fjalë për moderatoren e emisionit “Ftesë në 5” Bieta Sulo e cila ka konfirmuar se ajo ka luajtur rolin e vajzës së vogël me bishtaleca dhe faqe rrumbullake.

Vet Bieta i ka thënë “Tirana Post” se ajo ka pasur edhe oferta të tjera për filma kur ishte e vogël por nuk e kanë lënë prindërit.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article