Reperi i njohur shqiptar, baba për herë të dytë!

Reperi Lyrical Son është bërë baba për herë të dytë.Ai dhe bashkëshortja Greta kanë mirëpritur vajzën e tyre të dytë, të cilën kanë vendosur ta quajnë Erika!

Prindërit e rinj kanë ndarë lajmin e bukur nëpërmjet njē postimi në intagram, ku mes një kolazhi fotosh, reperi dhe Gresa duken tejet të emocionuar teksa mbajnë në dorë të porsalindurën.


Lyrical Son dhe Gresa Krasniqi janë prindër edhe të një vajze 3- vjeçare të quajtur Eva. Çifti lidhi kurorë nëpërmjet një ceremonie martese në vitin 2014.

Previous ArticleNext Article