Ish-i bën komentin ngacmues tek fotoja e Xhenifer Lopezit, ja si përgjigjet i fejuari!!!

Kanë qenë bashkë përpara gati dy dekadash, por Puff Diddy nuk arriti ta përmbante veten tek poza e fundit e Xhenifer Lopezit që tregon se ajo është si vera: me kohën, bëhet më e mirë! O Zot i madh, shkroi ai dhe vendosi një emoji që në vend të syve ka dy zemra, duke treguar vlerësimin maksimal për pamjen e ish-it.

49 vjecarja tregoi barkun e saj plot ndërsa është në mesin e sfidës së 10 ditëve pa sheqer dhe pa karbohidrate. Por i fejuari actual i JLO, e pati një përgjigje: “Lum si unë“, ka shkruar ai, duke u siguruar kështu që po e “ shënon territorin“ e vet.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article