Bukuria e Ledrit dhe Lorikut nuk qenka rastësi: djemtë paskan lidhje familjare

Janë dy prej çunave më simpatike në radhët e shoëbiz-it shqiptar, e duket se hijeshia e tyre nuk qenka aspak e rastësishme. Lorik Cana dhe Ledri Vulaj kanë lidhje familjare dhe këtë e ka zbuluar ish-Kapiteni i Kombëtares i ftuar në programin “SevenBizz”.

Gjatë emisionit simpatiku i futbollit u pyest se cilin reper do të zgjidhte mes Ledri Vulaj dhe Unikatil, ndërsa Loriku habiti me përgjigjen. Ai u shpreh se Unikkatilin e dëgjon shpesh dhe është artisti i preferuar, ndërsa me Ledrin nuk mund të tregohet i drejtë. Cana tha se me reprin janë kushërinj, duke qenë se nëna e Lorikut është nga fisi Vula. “Nëna ime me babain e Ledrit janë kushërinj të dytë”, – tregoi Loriku.

Bukuria çunave u rrjedh në deje e kjo shpjegon gjithçka!

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article