U tha se do të ikte nga Shqipëria, cfarë thotë Eno Popi!!

Moderatori i njohur i Top Channel është përfolur së fundi se do të largohet nga Shqipëria për tu bashkuar me familjen në Kanada. Eno Popi është një fytyrë e njohur e ekranit më të madh në vend dhe mjaft i konsoliduar si figurë atje. U tha se e shoqja e tij Atena dhe vajaza e tyre, Liv janë jashtë, e kjo ishte arsyeja që dhe ai mendonte largimin.

Por Eno tha per “Who“ se nuk e ka në plan një gjë të tillë.  “Asgjë nuk është e vërtetë. Familja ime është këtu me mua”, u shpreh ai;  “I kam të gjithë të afërmit këtu: Atena, vajza, babai, vëllai. Të gjithë”, ka shtuar më tej.

Previous ArticleNext Article