Zbulohet data kur do të lindë 41-vjeçarja, ish-miss Diellza Kolgeci!

Diellza Kolgeci po shijon 3 mujorin e fundit të pritjes së ëmbël dhe pritet që në fund të pranverës të sjell në jetë edhe fëmijën e saj të parë.

 

Ish-miss Kosova dhe partneri i saj basketbollisti Fisnik Rugova do të bëhen prindër të një vajzë që parashikohet të vijë në jetë më 8 maj.

41-vjeçarja thuhet se deri më tani ka shtuar 13 kilogramë në peshën e saj trupore dhe pas lindjes pritet t’i rikthehet karrierës televizive.

Këto detaje të jetës personale të Kolgecit i ka bërë publike gazetari Olti Curri i ftuar në emisionin “Rudina” për të folur për ngjarjet më të fundit të showbizit.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article