Kate Middleton, rrëzëllitëse me pallton e kuqe nga Carolina Herrera gjatë një ndalese surprizë në Irlandë!!!!

Kate Middleton dhe Princi William u nisën për një vizitë-surprizë në Irlandën e Veriut, qëllimi i së cilës është promovimi i të rinjve në rajon. Cifti mbretëror e ka nisur nga Belfasti këtë vizitë, dhe ajo që ra menjëherë në sy, ishte palltoja e bukur e kuqe e Dukeshës së Kembrixhit!

Pavarësisht natyrës surprizë të rrugëtimit, veshja e Kate kishte si gjithmonë shumë finesë: në pjesën e parë të vizitës dy ditore, ajo kishte zgjedhur te mbante këtë pallto të krijuar nga Carolina Herrera, dhe që i përshtatet më së miri stilit të saj,, të cilën e kishte kombinuar me pantallona-strec dhe cizme të shkurtra deri tek kyci I këmbës, e me pas, edhe me kepuce me taka.

Previous ArticleNext Article